Inzerce vozidel, osobních, nákladních, užitných, náhradní díly

Zákaznická podpora
info@webcar.cz

Vozy k pronájmu

Hlávní myšlenkou je dát lidem na jednu stranu možnost si přivydělat půjčováním svého automobilu, dodávky, vlečky karavanu a na druhou stranu nabídnout pronájem těchto dopravních prostředků přímo v místě jejich bydliště zákazníkům za minimální možnou cenu. Na jednom místě najdete obrovský výběr a to od soukromých inzerentů za minimální možnou cenu nebo přímo od auto půjčoven.
V automoto katalogu partnerů najdete všechny služby související s automobily na jednom místě a přehledně uspořádané. Můžete je kontaktovat, porovnat nabídky.

Pro partnery:
Možnost registrace vaší firmy i živnostníci do automoto katalogu partnerů, máte možnost výběru z několika kategorií. Nabízí se Vám příležitost nabídnout vaše služby tisíce návštěvníkům hledající automobily. Možnost nabídnout své služby přímo ve Vámi vybrané lokalitě

Smlouva o nájmu dopravního prostředku


Kraj

Značka vozu

Druh vozidla

Palivo

 

 

skryj vyhledávání
1 - 1   z   1
Místo: Praha 9
Palivo: Nafta
Cena: 0 Kč za hodinu dohodou za den 0 Kč za měsíc


Webcar.cz je On-line auto-moto bazar kde je inzerce aut zdarma. Komplexní inzertní server včetně všech potřebných auto moto služeb: autosalony, půjčovny aut, náhradní díly, pneumatiky, příslušenství k autům, zprostředkování povinného ručení, moto bazary, veteráni, autoškoly. Najdete zde nabídky nových i ojetých aut na prodej od autobazarů, autosalonů i soukromých prodejců z celé ČR.. Prodáváte auto? Inzerujte na webcar.cz. Můžete vyhledávat auta, porovnávat vozy, zadávat poptávky a vkládat inzeráty.