Inzerce vozidel, osobních, nákladních, užitných, náhradní díly

Zákaznická podpora
info@webcar.cz

O serveru webcar.cz

Vážení klienti,

Webcar.cz je internetovým tržištěm s novými i ojetými automobily, motocykly, náhradními díly, příslušenstvím z celé ČR na jednom místě od autorizovaných prodejců, autobazarů tak i soukromých inzerentů, jehož prostřednictvím je možné inzerovat a prodat, nebou pouze vyhledávat.

Díky portálu webcar.cz nemusíte opustit pohodlí domova a přitom můžete vytvořit vaši nabídku k prodeji, nebo si procházet jednotlivé nabídky od většiny prodejců v ČR a to vše na jednom místě.

Snažíme se, aby každá nabídka, která je na našem portálu zveřejněna obsahovala co nejvíce důležitých informací, které jsou rozhodující při koupi či nekoupi. Na webcar.cz naleznete nabídku osobních, nákladních a užitkových vozů, motocykly, náhradní díly a příslušenství, pneumatiky a kola, dále také nabídku pronájmů od autopůjčoven z celé ČR. Každý inzerát můžete vyhledávat podle konkrétních parametrů a pak jednoduše kontaktovat prodejce.

Portál webcar.cz si především zakládá na pohodlí a jednoduchosti tak, aby každému nabídl kofmort, který očekává. Přinášíme s sebou také řadu nových funkcí. Jednou z nich je nabídka pronájmů od autopůjčoven z celé ČR, ale i soukromých pronajímatelů, dále katalog auto/moto poptávek, kde stačí jednoduše zadat zdarma poptávku a my za Vás oslovíme všechny naše partnery, díky čemuž Vám ušetříme váš čas i peníze.

Velký důraz klademe na kvalitní a čistou databázi inzerátů a především na spolupráci.

Tímto Vám děkujeme, že jste navšítivli náš portál webcar.cz.

Naše vize a cíle

Hned na úvod bychom rádi řekli ,že jsme firmou pro ty, kteří chtějí kvalitní službu a přitom cenu, řekněme jako za hubičku…S námi ušetříte a ještě pomáháte rozjíždět další nové služby pro Vás.

Kvalitní služby, flexibilnost, bezkonkurenčí ceny a silná orientace na zákazníka je pro nás prioritou a věříme, že nám dobudoucna přinese řadu ocenění. Díky naší filozifi přestane platit, že služba je buď drahá, ale kvalitní, nebo levná ale nekvalitní. Naše služby jsou a vždy budou nejkvalitnější, ale zároveň nejlevnější. Tímto sice pracujeme s nízkou marží, ale dasáhneme velkého růstu a rozvoje.

Vize Webcar.cz je postupně vybudovat jako první, jedinou a nejkomplexnější stránku v ČR věnovanou nákupu a prodeji aut, náhradních dílů, příslušenství, poradenství a vše s tím spojené. Veškeré zisky společnosti se snažíme reinvestovat do rozvoje stávajících a nových služeb, které mění prodejní motoristický trh.

Naším hlavním cílem, který nás každým dnem žene kupředu je patřit mezi 3 nejvyúživanější inzertní portály zaměřené na nákup a prodej automobilů, motocyklů a příslušenství. Jak jsme se jednou dočetli, buďme vytrvalí.

Dovolte, abychom poděkovali všem našim klientům, jen díky Vám je a bude naše společnost tam kde je.

WebCar tým

Bronislav Korda

Bronislav Korda

Spoluzakladatel a obchodní ředitel

Broňa je typ člověka, který velmi rád sportuje, svého času hrál i závodně hokej. Často vymýšlí a zkouší nové věci a když fungují a firmě se daří, je velmi spokojený. Vystudoval obor krizové řízení a management. Je velmi komunikativní a proto ho nejvíce baví právě jednání s lidmi a práce v terénu, proto má také na starosti veškeré obchodní činnosti ve firmě.

Roman Čech

Roman Čech

Spoluzakladatel a technický ředitel

Roman je velmi podnikavý a technicky zdatný člověk a proto jeho hlavní činností je právě řízení veškerého technického zázemí a chod firmy. Vystudoval obor ekonomika a management. Velmi rád se pouští do nových věcí a nepohrdne žádným zajímavým businessem. Když zrovna nepracuje, tak jezdí na motorce, ta patří k jeho nejoblíbenějším koníčkům.

Webcar.cz je On-line auto-moto bazar kde je inzerce aut zdarma. Komplexní inzertní server včetně všech potřebných auto moto služeb: autosalony, půjčovny aut, náhradní díly, pneumatiky, příslušenství k autům, zprostředkování povinného ručení, moto bazary, veteráni, autoškoly. Najdete zde nabídky nových i ojetých aut na prodej od autobazarů, autosalonů i soukromých prodejců z celé ČR.. Prodáváte auto? Inzerujte na webcar.cz. Můžete vyhledávat auta, porovnávat vozy, zadávat poptávky a vkládat inzeráty.