Inzerce vozidel, osobních, nákladních, užitných, náhradní díly

Zákaznická podpora
info@webcar.cz

Pojištění

Je Vaše pojištění na auto příliš drahé? Nyní máte možnost ušetřit až 50%. Chcete si sjednat nejlevnější pojištění vozidel a povinné ručení na trhu?Nabízíme Vám možnost si online porovnat nabídky všech pojišťoven v ČR a sjednat si pojištění z pohodlí domova, díky našemu partnerovi www.epojisteni.cz.

Výhody pojištění online od ePojisteni.cz

ePojištění je největším a nejvýznamnějším poskytovatelem online pojištění v ČR a porovnává stovky nabídek pojišťoven. Díky velkému množství sjednaných pojistných smluv se nám daří u pojišťoven vyjednávat exkluzivní slevy, výhody a bonusy pro naše klienty. Proto jsme schopni nabídnout Vám nejlevnější povinné ručení.

NEJLEVNĚJŠÍ POVINNÉ RUČENÍ

Garantujeme bezkonkurenční ceny! Narozdíl od pojišťoven neplatíme drahé pronájmy desítek poboček a nezaměstnáváme tisíce prodejců a administrativních pracovníků. Naším cílem je nabízet vždy nejvýhodnější nabídky a služby. Poradíme se změnou pojišťovny a uzavřením pojištění online z pohodlí Vašeho domova. Na jakýkoli dotaz Vám rádi odpoví naši pojišťovací specialisté na telefonu. Neplaťte za zákonné pojištění vozidel zbytečně až o několik tisíc více, než musíte. S námi ušetříte.

POVINNÉ RUČENÍ ONLINE

Vyberte si z naší nabídky přes 500 variant a typů pojištění vozidel. Jsme si jisti, že si vyberete levné povinné ručení, se kterým budete spokojeni nejen cenově, ale které Vám též zaručí velmi kvalitní služby v případě pojistné události. Našimi partnery jsou totiž jen pojišťovny s výborným renomé, garantujícím kvalitní přístup, bezproblémové vyřizování případné pojistné události a doplňkové služby na vysoké úrovni.


Pro zjištění výše pojistného klikněte zde - garance nejnižší ceny.
Webcar.cz je On-line auto-moto bazar kde je inzerce aut zdarma. Komplexní inzertní server včetně všech potřebných auto moto služeb: autosalony, půjčovny aut, náhradní díly, pneumatiky, příslušenství k autům, zprostředkování povinného ručení, moto bazary, veteráni, autoškoly. Najdete zde nabídky nových i ojetých aut na prodej od autobazarů, autosalonů i soukromých prodejců z celé ČR.. Prodáváte auto? Inzerujte na webcar.cz. Můžete vyhledávat auta, porovnávat vozy, zadávat poptávky a vkládat inzeráty.