Inzerce vozidel, osobních, nákladních, užitných, náhradní díly

Zákaznická podpora
info@webcar.cz

Pojištění pokut – neplaťte pokuty!

Efektivně obhájíme vaše dopravní přestupky s garancí nulových pokut.

S námi nepřijdete o řidičský průkaz a vaše bodové konto zůstane čisté.
Obhajujeme klienty na základě zkušeností a precizní znalosti zákona i legislativy.

Postup na místě přestupku je jednoduchý: zažádat o předání do správního řízení, neplatit pokutu, s přestupkem nesouhlasit a nepodepisovat hlášenku. Veškeré podklady, které klientovi od správního orgánu přijdou, nám pouze emailem předá. My zašleme plnou moc, tu klient podepíše a zašle zpět. V tuto chvíli klientova práce končí a řešení přestupku přebíráme my.

Rozlučte se s nepříjemnými pokutami a body za překročení rychlosti, technický stav vozidla, parkování, jízdu bez dálniční známky, jízdu na červenou a mnoho dalšího. Za naše klienty řešíme vše, kromě účasti na dopravní nehodě nebo přestupků spojených s požitím alkoholu či omamných látek.

Pokud bychom Váš přestupek neobhájili, zaplatíme za Vás celou výši pokuty a za každý bod nabízíme kompenzaci ve výši 1.500,- Kč.

Nabízíme vám dva tarify. První je tarif řidič, který chrání konkrétní osobu v jakémkoliv vozidle do 3,5 tuny. Druhým tarifem je vozidlo, jenž se vztahuje na konkrétní RZ (SPZ) a chrání veškeré řidiče, kteří dané vozidlo řídí.

Objednávka je také jednoduchá. Stačí pouze vyplnit a odeslat objednávkový formulář, který naleznete na ZDE. Na vámi uvedený email dorazí platební instrukce a okamžikem připsání platby na účet se služba stává na 12 měsíců aktivní, o čemž jste opět informováni emailem i s jednoduchými postupy a kontakty na nás.

Pro objednání či zjištění více informací pojištění pokut klikněte zde – garance nulových pokut.
Webcar.cz je On-line auto-moto bazar kde je inzerce aut zdarma. Komplexní inzertní server včetně všech potřebných auto moto služeb: autosalony, půjčovny aut, náhradní díly, pneumatiky, příslušenství k autům, zprostředkování povinného ručení, moto bazary, veteráni, autoškoly. Najdete zde nabídky nových i ojetých aut na prodej od autobazarů, autosalonů i soukromých prodejců z celé ČR.. Prodáváte auto? Inzerujte na webcar.cz. Můžete vyhledávat auta, porovnávat vozy, zadávat poptávky a vkládat inzeráty.